Meist

Kes me oleme

Aleksandr Laur. Juhatuse liige, projektijuht.

Aleksandr on lõpetanud TALTECHi ehitusmajanduse ja -juhtimise osakonna. Aleksandr on diplomeeritud Ehitusinsener (tase 7, number 175421). Oma erialast karjääri alustas ta äri- ja erakinnisvara väike remondiga. Laialdasemate teadmiste ja kogemuste saamiseks võttis ta vastu tööpakkumisi ning organiseeris teatud tüüpi töid või komplekslahendusi keskmiste ja suurte projektide jaoks.

Edukalt lõpetatud
üle 500 projekti,

mille hulgas on nii erakliente kui ka korteriühistuid.
Korterite, majade remont ja renoveerimine
59%
Korterelamute renoveerimine
26%
Võtmed kätte eramaja
9%
Korterelamute arendusjuhtimine ning järelvalve
7%
Muud ehitustööd
2%

Lisaks juhtis Aleksandr töid suurobjektidel koostöös selliste ettevõtetega nagu Hausers Ehitus OÜ, Ramm Ehitus OÜ, Vanalinna Ehitus OÜ, NOBE, Bonava, Timbeco Ehitus OÜ.

Aleksandri tugevad küljed on eesmärgikindlus, täpsus, korrektsus, positiivne ellusuhtumine, mis on väga oluline nii ehituses, kui ka klientidega suhtlemises.

Aleksandr veedab oma vaba aja perega, sest õnnelik perekond on edu võti.

Meie missiooniks

on muuta renoveerimine lihtsaks ja arusaadavaks meie kliendile ning kliendi-õnnelikuks.

Meie peamised eesmärgid

  • saada liidriks kinnisvara remondi ja renoveerimise valdkonnas Harjumaal;
  • tõsta ettevõtte käivet 2 mln euroni aastas;
  • täita erineva suuruse ja keerukusega ülesandeid.

Meie väärtused

  • üle 18-aastane töökogemus ehitusvaldkonnas;
  • professionaalsus mõõtmiste tegemisest ja projekti koostamisest kuni kvaliteetse "võtmed kätte" remondini;
  • klientide usaldus;
  • ausus ja avatus klientidele renoveerimise kõikides etappides;
  • operatiivsus tekkivate küsimuste ja situatsioonide lahendamisel;
  • täpsus ja tähtaegadest kinnipidamine, samuti võimaluste otsimine projektide õigeaegseks ja kvaliteetsemaks lõpetamiseks;
  • praeguste suundumuste ning trende jälgimine.

Kliendi Tagasiside

Roman
Korteri remont Kalamajas
Tellisime Aleksandrilt Kalamaja piirkonna vana puumaja kahetoalise korteri täieliku renoveerimise. Juba projekti algstaadiumis sai selgeks, kui hea on sellise professionaaliga koostööd teha. Ta pakkus kohe välja mõned optimaalsed lahendused, et saaksime madalaima hinnaga suurepärase kvaliteedi. Mõnes kohas andis ta nõu, kuidas raha säästa, teises, kuidas paremini teha. Ja lõpuks said aja jooksul kõik need näpunäited tõeks. Eriti väärib märkimist Aleksandri ja tema meeskonna töös personaalne lähenemine igale projektile. Nagu iga remondi puhul sageli juhtub, saime ka selle käigus aru, et vaja on lisatöid, mida meie esialgsetes plaanides ei olnud. Ja Aleksander eraldas selleks eraldi aja, haaras sõna otseses mõttes oma töötajad teiselt objektilt, et meie oma valmis saada. Ja loomulikult jäime remondi kvaliteediga igati rahule. Näiteks võime rääkida vannitoast. See oli vaja teha ajutiseks, sest poole aasta pärast oli majas plaanis remont ja vannituba tuli üle viia. Seetõttu oli ülesanne teha see võimalikult odav, kuid kvaliteetne ja ilus. KÜ remonti ei toimunud ja see "ajutine" vannituba on meid kolm aastat suurepäraselt teenindanud ja sellega ei juhtunud midagi. Nüüd anname Aleksandrit ja tema meeskonda hoolikalt käest kätte sõpradele ja tuttavatele, kui neil on vaja remonti teha.
Aleksander
Korteri ümberehitus
Täname Arten Ehitus OÜ-d suurepärase töö eest 3-toalisest 4-toaliseks korteri ümberplaneerimisel. Aitas projekti ja katastriga. Kõik tööd tehti korralikult, ilusti ja õigeaegselt.
Vladimir
Premium klassi kapitaalremont
Ta teeb oma tööd kiiresti ja tõhusalt Hind ei ole kallis, oma töökvaliteedi poolest on see odav. Ja ta annab materiaalseid allahindlusi. töö hindamine 5 palli süsteemis, siis 5 punkti, soovitan
Jevgeni
Vannitoa ja köögi remont
Tegime koostööd Aleksandriga. Meile meeldis: - kiire reageerimine remondiga seotud probleemide lahendamiseks - disaininõustamine/konsultatsioon materjali valiku osas - tõeliselt head allahindlused kuulsaimate ehituspoodide materjalidele - tähtaegadest kinnipidamine - puhtus remondi ajal ja pärast - viisakad töötajad